Uzņēmums “AIRONI” SIA piedāvā dažādus asenizācijas pakalpojumus.

Klientu vēlmes un nepieciešamie pakalpojumi mēdz būt daudz un dažādi, šeit mēs esam pievienojuši populārākos pakalpojumus, kurus nodrošinām ikdienā.

Šī ir tikai daļa no pakalpojumiem. Ikdienā, nereti gadās situācijas, kad klientam ir nepieciešams viens pakalpojums, taču apsekojot objektu un izrunājot situāciju ar klientu, rodas nepieciešamība pēc papildus darbiem. Tos tad arī atrunājam un cenšamies veikt pilnu servisa nodrošinājumu, lai katrs klients tiktu apkalpots pēc labākās sirdsapziņas.

Ja kāds no augstāk minētajiem pakalpojumiem jums ir aktuāls, negaidiet, zvaniet mums: +371 25683233 vai rakstiet mums izmantojot mūsu ērto saziņas formu.

Priecāsimies palīdzēt ikvienam interesentam, nešķirojot vai esat privātpersona, vai juridiska persona. Mēs apkalpojam gan vienreizējos izsaukumus, gan noslēdzam sadarbības līgumus regulārai pakalpojumu sniegšanai.

Asenizācijas pakalpojumus vislabāk ir uzticēt profesionāļiem. Iesakām tos laicīgi plānot, nesagaidot avārijas situācijas. Tomēr ja jūs ir piemeklējusi kāda pēkšņa, negaidīta situācija – neuztraucieties, mūsu avārijas brigāde jums palīdzēs jebkurā diennakts laikā.

AIRONI komanda