Artēzisko aku skalošana ir veids, kā atjaunot aizsērējušus dziļurbumus.
Artēzisko aku skalošana ir veids, kā atjaunot aizsērējušus dziļurbumus. Parasti to ir nepieciešams veikt reizi vairākos desmitos gadu. Artēzisko aku skalošana novērsīs pastiprinātas smilts piemaisījuma rašanos, uzlabos ūdens kvalitāti un palielinās iegūtā ūdens daudzumu novecojušā dziļurbumā.

Visa veida cauruļvadu apkalpošana.

Ja jums nepieciešama cauruļvadu inspekcija un skalošana, mēs to varam nodrošināt. Apkalpojam uzņēmumus un privātpersonas. Skalojam caurules līdz pat diametram Dn 2000.

Lai kur jums būtu nepieciešami asenizācijas pakalpojumi, droši zvaniet: +371 25626260

Mums ir pieredzējuši speciālisti attīrīšanas iekārtu apsaimniekošanā, cauruļvadu skalošanā, kā arī tehnisko risinājumu un transportēšanas jomā. Mūsu klientu lokā ir privātmāju īpašnieki, industriālās ražotnes, tirdzniecības centri, autoservisi, auto automazgātuves un dzīvojamo māju kompleksi. Uzņēmuma rīcībā ir specializētas asenizācijas – hidrodinamiskās mašīnas, stacionārās un portatīvās iekārtas dažādu specializēto darbu veikšanai.

Uzņēmums “AIRONI” SIA apkalpo privātpersonas un juridiskās personas 24h diennaktī.

Rīgā un tās apkārtnē (Mārupe, Mārupes novads, Jūrmala, Babīte, Babītes novads, Olaine, Olaines novads, Ķekava, Ķekavas novads, Salaspils, Salaspils novads, Ulbroka, Stopiņu novads, Garkalne, Garkalnes novads, Ādaži, Ādažu novads, Carnikava, Carnikavas novads, Ropaži, Ropažu novads, Inčukalns, Inčukalna novads), kā arī citviet Latvijas teritorijā.