Ja steidzami nepieciešama mūsu palīdzība, zvaniet! Mūsu brigāde ir pieejama visu diennakti!

AIRONI asenizācijas avārijas dienests

Uzņēmums “AIRONI” SIA apkalpo privātpersonas un juridiskās personas.

Nodrošinām avārijas stāvokļa novēršanu. Piedāvājam visa veida notekūdeņu un kanalizācijas asenizācijas pakalpojumus.

Lai kur jums būtu nepieciešami asenizācijas pakalpojumi, droši zvaniet: +371 25626260

Neatstājiet kanalizācijas un notekūdeņu atsūknēšanas darbus uz pēdējo brīdi. Taupiet savu laiku un līdzekļus, plānojiet gudri.

Lai pēc iespējas īsākā laikā noskaidrotu pakalpojuma precīzas izmaksas un vienotos par pakalpojuma sniegšanas vietu un laiku, nekavējaties, zvaniet mums jau tagad: +371 25626260 [/vc_column_text]

Savus pakalpojumus Latvijas tirgū nodrošinām jau vairāk kā 15 gadus.

SIA “AIRONI” piedāvā pakalpojumus kanalizācijas tīrīšanā – asenizācijā. Mums ir pieredzējuši speciālisti attīrīšanas iekārtu apsaimniekošanā, cauruļvadu skalošanā, kā arī tehnisko risinājumu un transportēšanas jomā. Mūsu klientu lokā ir privātmāju īpašnieki, industriālās ražotnes, tirdzniecības centri, autoservisi, auto mazgātuves un dzīvojamo māju kompleksi. Uzņēmuma rīcībā ir specializētas asenizācijas – hidrodinamiskās mašīnas, stacionārās un portatīvās iekārtas dažādu specializēto darbu veikšanai.

Uzņēmums “AIRONI” SIA apkalpo privātpersonas un juridiskās personas Rīgā un tās apkārtnē (Mārupe, Mārupes novads, Jūrmala, Babīte, Babītes novads, Olaine, Olaines novads, Ķekava, Ķekavas novads, Salaspils, Salaspils novads, Ulbroka, Stopiņu novads, Garkalne, Garkalnes novads, Ādaži, Ādažu novads, Carnikava, Carnikavas novads, Ropaži, Ropažu novads, Inčukalns, Inčukalna novads), kā arī citviet Latvijas teritorijā.

[/vc_column][/vc_row]