Nodrošinām visu veidu cauruļvadu inspekciju un remontdarbus.

Visa veida cauruļvadu remontdarbi.

Ja jums nepieciešama cauruļvadu inspekcija, skalošana, vai citi remontdarbi, mēs to varam nodrošināt. Apkalpojam uzņēmumus un privātpersonas. Skalojam caurules līdz pat diametram Dn 2000. Zvaniet un uzziniet vairāk: +371 25683233

Mums ir pieredzējuši speciālisti attīrīšanas iekārtu apsaimniekošanā, cauruļvadu skalošanā, kā arī tehnisko risinājumu un transportēšanas jomā. Mūsu klientu lokā ir privātmāju īpašnieki, industriālās ražotnes, tirdzniecības centri, autoservisi, auto automazgātuves un dzīvojamo māju kompleksi. Uzņēmuma rīcībā ir specializētas asenizācijas – hidrodinamiskās mašīnas, stacionārās un portatīvās iekārtas dažādu specializēto darbu veikšanai.

Uzņēmums “AIRONI” SIA apkalpo privātpersonas un juridiskās personas 24h diennaktī.

Rīgā un tās apkārtnē (Mārupe, Mārupes novads, Jūrmala, Babīte, Babītes novads, Olaine, Olaines novads, Ķekava, Ķekavas novads, Salaspils, Salaspils novads, Ulbroka, Stopiņu novads, Garkalne, Garkalnes novads, Ādaži, Ādažu novads, Carnikava, Carnikavas novads, Ropaži, Ropažu novads, Inčukalns, Inčukalna novads), kā arī citviet Latvijas teritorijā.