Katra jūsu atsauksme palīdzēs mums turpināt pilnveidoties.

Dārgie draugi, klienti un sadarbības partneri!

Darbs, kuru darām ikdienā bieži vien ir diezgan “šmucīgs”, taču kādam tas ir jādara. Piedāvājot savus kanalizācijas un notekūdeņu asenizācijas pakalpojumus, mēs diendienā atbrīvojam jūs no rūpēm un ļaujam jūsu uzņēmuma vai privātmājas notekūdeņu sistēmām kalpot pareizā plūsmā. Tādēļ vēlamies jūs lūgt padalīties ar atsauksmēm, par to kā mums šis darbs padodās.

Katram no mums ir zināms, cik svarīgi ir pateikt paldies. Savos ikdienas darbos mēs ar prieku pasakāmies par sadarbību, kā arī paši priecājamies par saņemto “paldies” no saviem klientiem. Dzīvojot digitālajā laikmetā, svarīgi ir ne tikai izteikt pateicību mutvārdos, bet arī digitāli. Jūs taču zināt cik liels spēks ir globālajam tīmeklim.

Palīdzēsim viens otram!

Ja esi mūsu klients, sadarbības partneris, vai draugs kurš vēlas palīdzēt mums stabilizēt savu pozīciju “Google“, “Facebook” un citos portālos, aicinām Tevi atstāt savu vērtējumu / atsauksmi par mūsu neseno sadarbību.

Tas ir pavisam vienkārši un aizņems mazāk kā minūti Tava laika. Šeit zemāk pāris soļos esam aprakstījuši, kā to izdarīt.

Kā atstāt atsauksmi mūsu Facebook biznesa profilā:

Ienāc mūsu AIRONI SIA biznesa profila lapā un lapas labajā stūrī (tieši zem titulbildes) pamanīsi zvaigznītes, gluži kā šajā bildē. Nospied uz šīm zvaigznītēm, izvēlies cik zvaigznītes mums piešķirt un ja vēlies, droši vari pievienot arī savu komentāru. Ja komentāru rakstīt nevēlies, būsim pateicīgi jebkurā gadījumā.

Cilvēkiem patīk ja viņus novērtē. Patīkami ir saņemt arī vērtējumu savam uzņēmumam. Tas dod iespēju saprast kā tevi novērtē tavi klienti un sadarbības partneri. Ja vērtējums ir labs, tad tas nozīmē ka kurss ir ieņemts pareizā virzienā un jāturpina vien tādā pat garā. Ja vērtējums ir vidējs, vai zems, tas māca izvērtēt savu ikdienas darbību un liek mācīties no iespējamām kļūdām. Galu galā, klients taču nosaka darba kvalitāti. Un jo vairāk klientu izteiks savu viedokli, jo labāk mēs spēsim celt un noturēt savu darba kvalitātes līmeni.

Kā atstāt atsauksmi Google biznesa profilā:

Tas ir tik pat vienkārši. Ja Facebook biznesa profilā atsauksmi var atstāj jebkurš kam ir reģistrēts lietotāja profils šajā sociālajā portālā, tad Google biznesa profilā atsauksmi var atstāt jebkurš, kuram ir izveidots e-pasts ar nobeigumu @gmail.com. Lai atrastu uzņēmuma AIRONI biznesa profila sadaļu Google meklētājā, atliek vien tajā ierakstīt atslēgas vārdus: “SIA AIRONI”, vai “AIRONI asenizācija”, vai tamlīdzīgi. Atrodot uzņēmumu, jūs savā ekrānā ieraudzīsiet šādi pašu bildi, kā redzaams šeit lapas labajā malā. Ar sarkanu ietvaru esam atzīmējuši pogu, kura ved uz atsauksmes atstāšanu. “Write a review“. Šeit, līdzīgi kā Facebook atsauksmēs, jūs varat piešķirt vērtējumu ar zvaigznītēm (no 1-5), vai arī papildus zvaigznēm pievienot arī savu komentāru. Tā ir brīva jūsu izvēle.

Savus pakalpojumus Latvijas tirgū piedāvājam jau vairāk kā 15 gadus.

Šis ir laiks kurā esam mācījušies, guvuši pieredzi un pilnveidojuši sevi. Uzkrātā pieredze ir devusim mums iespēju paplašināt savus pakalpojumus, tādēļ mēs nebaidāmies teikt, ka esam sava aroda speciālisti.  Neskatoties uz 15 gadiem darba tirgū, digitālajā pasaulē mūsu uzņēmums ir pievienojies pavisam nesen. Ar jūsu palīdzību mēs spēsim nodublēt visus jūsu “paldies” arī paliekošā, digitālā formātā.

Atceries – Uzņēmums “AIRONI” SIA apkalpo privātpersonas un juridiskās personas Rīgā un tās apkārtnē (Mārupe, Mārupes novads, Jūrmala, Babīte, Babītes novads, Olaine, Olaines novads, Ķekava, Ķekavas novads, Salaspils, Salaspils novads, Ulbroka, Stopiņu novads, Garkalne, Garkalnes novads, Ādaži, Ādažu novads, Carnikava, Carnikavas novads, Ropaži, Ropažu novads, Inčukalns, Inčukalna novads), kā arī citviet Latvijas teritorijā.

Paldies jums!

Leave a Comment