Cauruļvadu skalošana

Visa veida cauruļvadu skalošana ar augstspiediena hidrodinamisko iekārtu.

Rūpīgi un kvalitatīvi veicam dažādu izmēru cauruļvadu tīrīšanu ar augstspiediena metodi, nodrošinām arī aizsērējuma likvidāciju.

Uzņēmums AIRONI SIA piedāvā sekojošus pakalpojumus:

  • Sadzīves kanalizācijas sistēmu skalošanu;
  • Lietus notekūdeņu un aku tīrīšanas darbus;
  • Aizsprostojumu un dažādu citu avāriju likvidēšanu;
  • Aizaugušu cauruļvadu tīrīšana;
  • Ieaugušu sakņu tīrīšana no caurulēm;
  • Aizsalušu cauruļu atkausēšana.

Nodrošinām ārējo kanalizācijas tīklu skalošanu no 100 – 2000 mm diametrā, kā arī iekšējo cauruļvadu tīklu skalošanu sākon no DN 30 mm.

Lai likvidētu dažādas nogūlsnes, kā piemēram dažādas frakcijas smiltis, taukus, koku lapas, korozijas, un citus apaugumus “AIRONI” SIA pielieto ūdens augstspiediena iekārtu, kura ar spēcīgu spiedienu un speciāla uzgaļa palīdzību notīra no cauruļu sieniņām visu kas uz tām sakrājies, izskalojot to laukā no caurulēm. Šī mūsdienīgā tehnoloģija ļauj likvidēt aizsprostu un izskalot nogulsnes. Tā piemērota gan fekālās, gan lietus kanalizācijas caurulēs, izpildot darbu kvalitatīvi un nebojājot caurules. Kanalizācijas tīrīšana ar hidrodinamisko iekārtu ir draudzīga videi, jo tajā netiek pielietotas ķīmiskās saistvielas.
AIRONI - cauruļvadu skalošana

Lūk kā notiek cauruļvadu tīrīšanas process:

  • Vispirms no akām tiek iztīrīti primārie nosēdumi (smiltis, akmeņus un citi priekšmeti);
  • Ar augstspiedienu (140 bar) izskalojam caurules, ielaižot tajās augstspiediena šļūtenes ar speciāliem uzgaļiem;
  • Visi izskalotie nosēdumi (sacietējušie tauki, nogulsnes, smiltis, akmeņi u. c.) tiek sasūkti hidrodinamiskajā iekārtā;
  • Nosēdumi tiek nogādāti utilizācijai.

Savus pakalpojumus Latvijas tirgū nodrošinām jau vairāk kā 15 gadus.

SIA “AIRONI” piedāvā pakalpojumus kanalizācijas tīrīšanā – asenizācijā. Mums ir pieredzējuši speciālisti attīrīšanas iekārtu apsaimniekošanā, cauruļvadu skalošanā, kā arī tehnisko risinājumu un transportēšanas jomā. Mūsu klientu lokā ir privātmāju īpašnieki, industriālās ražotnes, tirdzniecības centri, autoservisi, auto mazgātuves un dzīvojamo māju kompleksi. Uzņēmuma rīcībā ir specializētas asenizācijas – hidrodinamiskās mašīnas, stacionārās un portatīvās iekārtas dažādu specializēto darbu veikšanai.

Lai kur jums būtu nepieciešami asenizācijas pakalpojumi, droši zvaniet: +371 25626260

Uzņēmums “AIRONI” SIA apkalpo privātpersonas un juridiskās personas Rīgā un tās apkārtnē (Mārupe, Mārupes novads, Jūrmala, Babīte, Babītes novads, Olaine, Olaines novads, Ķekava, Ķekavas novads, Salaspils, Salaspils novads, Ulbroka, Stopiņu novads, Garkalne, Garkalnes novads, Ādaži, Ādažu novads, Carnikava, Carnikavas novads, Ropaži, Ropažu novads, Inčukalns, Inčukalna novads), kā arī citviet Latvijas teritorijā.