Kāpēc izvēlēties AIRONI

Nodrošinām kanalizācijas un notekūdeņu atsūknēšanas darbus privātmāju teritorijās un komercobjektos.

Ja jums ir nepieciešami notekūdeņu vai kanalizācijas pakalpojumi, mēs tos varam nodrošināt.

Šo pakalpojumu nodrošinām gan privātpersonām, gan arī juridiskām personām Rīgā un citviet Latvijas teritorijā.

Asezinācijas pakalpojuma pieteikšana un process:

  • Sazinieties ar mums, lai vienotos par pakalpojuma sniegšanas vietu un laiku;
  • Uzņēmuma loģistikas nodaļa ieplānos asenizācijas mašīnas nosūtīšanu uz jūsu adresi;
  • Lūdzu parūpējaties par to, lai asenizācijas transportam būtu brīva piekļuve objektam;
  • Mūsu brigādes darbinieki veiks nepieciešamos notekūdeņu, vai kanalizācijas atsūknēšanas darbus;

Kanalizācijas vai notekūdeņu atsūknēšanas cenas un to aprēķins.

Maksa par asenizācijas pakalpojumu tiek aprēķināta atkarībā no vietas (attāluma). Telefoniski vienojoties par objekta atrašanās vietu mūsu darbinieks aprēķinās izmaksas potenciālajam pakalpojumam. Maksa tiek noteikta par katru braucienu (viena muca) ar asenizācijas transportu. Ja izvedamo notekūdeņu daudzums pārsniedz konkrētās asenizatora mucas tilpumu, un lai pilnībā iztukšotu asenizācijas tvertni, ir nepieciešami vairāki braucieni, kopējā maksa tiek aprēķināta reizinot vienas mucas skaitu ar braucienu skaitu. Piemēram, mucas ietilpība ir 4 kub.m., taču notekūdeņu daudzums ir 6 kub.m. Lai izvestu visu notekūdeņu daudzumu ir nepieciešami 2 braucieni. Tātad maksa par šo pakalpojumu tiek aprēķināta dubultā apjomā.

Piemērs:

Esam vienojušies ka viena brauciena izmaksas uz jūsu objektu ir 50.00 EUR, taču ar vienu reizi jūsu asenizācijas tvertni iztīrīt nevar, tādēļ ir nepieciešams veikt atkārtotu braucienu tvertnes pilnīgai atsūknēšanai. Jūsu gadījumā šis pakalpojums izmaksās 2 x 50.00 EUR = 100.00 EUR

Kanalizācijas atsūknēšanas pakalpojumi

Neatstājiet kanalizācijas un notekūdeņu atsūknēšanas darbus uz pēdējo brīdi. Taupiet savu laiku un līdzekļus, plānojiet gudri.

Lai pēc iespējas īsākā laikā noskaidrotu pakalpojuma precīzas izmaksas un vienotos par pakalpojuma sniegšanas vietu un laiku, nekavējaties, zvaniet mums jau tagad: +371 25683233

Savus pakalpojumus Latvijas tirgū nodrošinām jau vairāk kā 15 gadus.

SIA “AIRONI” piedāvā pakalpojumus kanalizācijas tīrīšanā – asenizācijā. Mums ir pieredzējuši speciālisti attīrīšanas iekārtu apsaimniekošanā, cauruļvadu skalošanā, kā arī tehnisko risinājumu un transportēšanas jomā. Mūsu klientu lokā ir privātmāju īpašnieki, industriālās ražotnes, tirdzniecības centri, autoservisi, auto mazgātuves un dzīvojamo māju kompleksi. Uzņēmuma rīcībā ir specializētas asenizācijas – hidrodinamiskās mašīnas, stacionārās un portatīvās iekārtas dažādu specializēto darbu veikšanai.

Uzņēmums “AIRONI” SIA apkalpo privātpersonas un juridiskās personas Rīgā un tās apkārtnē (Mārupe, Mārupes novads, Jūrmala, Babīte, Babītes novads, Olaine, Olaines novads, Ķekava, Ķekavas novads, Salaspils, Salaspils novads, Ulbroka, Stopiņu novads, Garkalne, Garkalnes novads, Ādaži, Ādažu novads, Carnikava, Carnikavas novads, Ropaži, Ropažu novads, Inčukalns, Inčukalna novads), kā arī citviet Latvijas teritorijā.